W ramach projektu PhD Menatl Health serdecznie zapraszamy na cykl webinariów dot. stresu.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 listopada 2021 r. w godzinach od 17:00 do 18:00. Z uwagi na uwarunkowania formalne webinaria przewidziane są tylko dla doktorantów i doktorantek. Obowiązują zapisy – kto pierwszy ten lepszy, liczba miejsc ograniczona do 100 uczestników! Zachęcamy do zapoznania się z opisem spotkania poniżej oraz do rejestracji przez poniższy formularz:
https://forms.gle/vFKZDxiMUM6Rq9hZ7


Opis webinarium „Błędne koło stresu”.
Stres działa na ludzki organizm w wyjątkowo podstępny sposób, wpływając negatywnie na wiele obszarów naszego funkcjonowania. Te obszary są często ze sobą połączone, sprawiając, że konsekwencje stresu dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego wzmacniają się wzajemnie. Podczas webinaru porozmawiamy, w jaki sposób przerwać to samonapędzające się błędne koło. Poznamy praktyczne narzędzia, które można użyć by przeciwdziałać skutkom stresu oraz przejąć kontrolę nad jego objawami tak, by nie utrudniały naszego funkcjonowania. Uczestnicy będą mieli okazję zidentyfikować obszary, które są najbardziej narażone na działanie stresu w ich przypadku, tak, by odpowiednio dopasować narzędzia do swojej sytuacji.

Prowadząca: Joanna Sztachańska-Tomczyk; Psycholożka, badaczka psychologii pozytywnej oraz doktorantka psychologii Uniwersytetu SWPS. Wykłada na Uniwersytecie SWPS, prowadzi zajęcia m.in. z psychologii pozytywnej, kreatywności i treningów poznawczych, a także autorską specjalizację dla przyszłych trenerów biznesowych. Prowadzi również zajęcia dla studentów międzynarodowych Psychologii po angielsku. Jest także Członkinią Światowego Związku Psychologii Pozytywnej i często występuje jako mówczyni na międzynarodowych konferencjach i kongresach psychologicznych. Od 6 lat pracuje w firmie szkoleniowej Piasecka & Żylewicz, prowadzi szkolenia z umiejętności interpersonalnych, zarządzania stresem i emocjami, work-life balance, komunikacji, teambuildingu oraz występowania publicznego – zarówno po polsku jak i po angielsku. Współpracowała m.in. z: Philips, DuPont, GlaxoSmithKline,
Grupa Żywiec, Auchan, Carrefour, ACCA Global, Alior Bank, Orlen, Accenture, CFE, Baxter, UniCredit Business Integrated Solutions, Wyborowa, CookUp, Altaterra, PLNG. W szkoleniach łączy podejście naukowe, charyzmę oraz zamiłowanie do kreatywności i inspirowania ludzi. Poza tym, od 12 lat pracuje w szkołach językowych oraz na własnej działalności jako lektorka języka angielskiego, pomagając uczniom w programach IB oraz w przygotowaniu do matur amerykańskich.
pl_PLPolish